278Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Kürtçe Sesli Sohbet

Kürtçe Sesli Sohbet

Merabalar Kürtçe Sesli Sohbet sanal alemin kürtlerin sohbeti seslises kürtçe odasında sesli kürtçe ve canlı kürtçe sohbetler edilmektedir. Sanal alemde kürtçe odalarında en sadık dostların kurulduğu adreslerden birisidir. sesli chat kürtçe sanal aleminde en büyük sesli ses ailesinde en büyük bir oda haline gelmiş bulunmaktadır. Sesli kürtçe sohbetler sesli sohbetler kürtçe veya sesli chat kürtçe yada kürtçe chat sohbetlerin tek yeridir.Türkiyenin ve avrupanin internet üzerinde kürtçenin sesini dunyaya duyurduğu tek sitedir.Kürtçe sohbet odaları online haline gelip ve hizli bir çekilde tüm kürtleri bir araya getirmeye devam ediyor. Kürtçe Müzik dunyada en güzel müziktir. sanal aleminde bu sayfaya nasıl ulaşabilirsiniz ; sesli kürtçe odaları, kürtçe sohbetler, kürtçe kanalları, kürtlerin sesi, kürtçe chat ,kürtçe alemi,kürtçe dunyasi,kürt siteleri, kürtçe kavramlar, kürtçe forum yazarak googlede bizlere ulaşabilirsiniz .

05 Ara 2017 701 Görüntüleme

4 YORUM YAPILDI

 1. özLem

  05/12/2017 05:04  

  Tek bilek tek yurek, her nefes bin nefes.. Ne geceler golgesiz olur ne bulutlar gunessiz olur. Simsekler yagmursuz anlamsiz ,ozlemler hasret giderdikce olur. Duygularin dili ayni dil olmasada her duygu ayni ifade tasir. www.seslises.com yureklerinizin umudu derdinizin dermani olmasi dilegi ile.. - Sevgiler.

 2. özLem

  05/12/2017 05:00  

  Kardes,aile,dost gibi paylastigimiz www.seslises.com ortaminda bizler birbirimizi desteklemek icin variz,yargilamak icin degil.. Kelamlar insanlari yansitmis olsada bazen, kimi zamanda bazen yansitmis olan kelamlarin icersindeki renklendirmedir.Bizimle bu farki yasamak istemezmisiniz? bekleriz www.seslises.com Sesinizin sesi.. :)

 3. yaşam_ateşi

  05/12/2017 04:58  

  tek ve ilk kurtce sesli sohbet sitesi

 4. MARSILYALI

  05/12/2017 04:56  

  hayirli olsun kurce odamiz basarilar dilerim

Gönder